مخازن پیش ساخته

مخازن پیش ساخته

مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته

مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته یک راهکار بسیار مناسب برای نگهداری و ذخیره سازی آب می باشد. این مخازن پیش ساخته از جنس گالوانیزه سرد یا استیل می باشند. ساختار مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته به این صورت است که این نوع مخزن گالوانیزه پیش ساخته توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل می گردند. مخزن مدولار گالوانیزه از ورق های پیش ساخته تشکیل شده و بوسیله پیچ و مهره در محل پروژه مونتاژ می گردد. مخزن پنلی گالوانیزه به شکل دایره یا مکعب می باشد.

مخازن پیش ساخته گالوانیزه استوانه ای در ابعاد متناسب با نیاز مشتری با قطرهای 3 الی 30 متر و ارتفاع 1 الی 5 متر قابل نصب می باشد. مخازن پیش ساخته گالوانیزه مکعبی با حجم و ابعادی تا ظرفیت 3000 متر مکعب توانایی ساخت را دارند. مخازن پیش ساخته یا مخازن مدولار گالوانیزه دارای مزایای متعددی نسبت به انواع دیگر مخازن از مخازن GRP یا مخزن کامپوزیت برای نگهداری آب شرب دارا می باشند. مقاومت به رشد ترک، زلزله و شکست از جمله مزایای منحصر به فرد مخزن گالوانیزه نسبت به مخزن کامپوزیت می باشد.

 

مخزن مدولار گالوانیزه مناسب برای ذخیره آب آشامیدنی

مخزن مدولار گالوانیزه برای استفاده دائمی کاربرد داشته و به راحتی از محلی به محل دیگر انتقال می یابد. درون مخزن پیش ساخته گالوانیزه توسط لایه لاینر ویژه که مناسب نگهداری آب آشامیدنی است عایق می گردد. این لاینر در مقابل عوامل محیطی مانند نور خورشید و دما مقاوم می باشد. هزینه کلی مخزن گالوانیزه تا 30% کمتر از مخازن بتنی می باشد و به سرعت نصب و قابل بهره برداری می گردند. مخازن پیش ساخته گالوانیزه بهترین گزینه جهت نگهداری آب می باشند. این مخزن پیش ساخته گالوانیزه با توجه به مدولار بودن، قالبیت جابجایی در مناطق صعب العبور را دارند. مخازن گالوانیزه مدولار دارای مقاومت به خوردگی بالا در برابر شرایط محیطی می باشند. تاثیر پذیری اندک این مخازن پیش ساخته از نور خورشید از دیگر مزایای این مخازن پیش ساخته می باشد. مخزن مدولار گالوانیزه یا مخزن ماژولار گالوانیزه قابلیت جابجایی و یا ازدیاد یا کاهش حجم را به راحتی دارا می باشند. مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته قابلیت تولید به صورت پوشش دار را نیز دارا می باشند. این مخازن دارای طول عمر مفید بیشتر می باشند. لایه ای نازک از جنس پلی یورتان فود گرید جداره داخلی پنل ها را می پوشاند . این مخازن پیش ساخته که دارای مادول های پوشش دار شده می باشند، می توانند کیفیت آب بالاتری را دارا باشد.


مخزن پیش ساخته ماژولار گالوانیزه

مخزن ماژولار آب شرب از جمله بهترین نوع از مخزن پیش ساخته گالوانیزه جهت نگهداری از آب شرب می باشد. مقاومت مخزن ماژولار یا مخزن مدولار آب شرب بالا در برابر ترک از بهترین مزایای این مخازن می باشد. مخزن آب شرب ماژولار قابلیت ساخت در احجام مختلف را دارند. ارتفاع تعریف شده برای مخازن پیش ساخته ماژولار حداکثر 4 متر می باشد. این مخازن پیش ساخته گالوانیزه آب شرب قابلیت نصب در شرایط مختلف مکانی را دارا می باشند. این مخازن پیش ساخته آب شرب گالوانیزه با توجه به عدم نیاز به فوندانسیون نسبت به نمونه های کامپوزیتی ارجحیت دارند. مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته با توجه به طراحی خاص و مدولار بودن بدنه، قابلیت جابجایی و یا ازدیاد حجم را دارا می باشند. مخزن گالوانیزه پیش ساخته ماژولار دارای ضخامت های مختلف بر اساس ارتفاع طراحی شده می باشند.


آب بندی مخزن پیش ساخته گالوانیزه

جهت آب بندی بین پنل های این مخازن از نوار الاستومری فوم EPDM استفاده می گردد. این فوم ها دارای مقاومت مکانیکی بالا جهت آب بند کردن مخزن پیش ساخته گالوانیزه دارا می باشند. مخازن مدولار گالوانیزه استاندارد با استفاده از فرایند پرس گرم صورت می گیرد. پنل مخازن مدولار گالوانیزه بعد از تولید سوراخکاری میگردد. حداکثر سایز مخزن مدولار گالوانیزه 500 متر مکعب می باشد. مخزن مدولار گالوانیزه دارای دو نوع پنل گالوانیزه می باشند. پنل های با ابعاد 1080 و 1325 میلیمتر می باشند. مخزن مدولار گالوانیزه با در نظر گرفتن شرایط خوردگی بالا قابلیت پوشش از داخل را نیز دارند. مخازن مدولار گالوانیزه جایگزینی مناسب برای مخازن مادولار کامپوزیتی می توانند باشند.
 

تماس بگیرید